plenfrdeitptes

Omega Buster 800

 

Seria Rodzinnych Jachtów Motorowych Omega Buster 800  to odpowiedź na coraz większe zapotrzebowanie na jachty motorowo- spacerowe typu houseboat.

W skład naszej oferty wchodzi jacht Omega Buster 800 M z wygodną sypialnią na rufie, Omega Buster 800 K – z wygodnym otwartym kokpitem oraz Omega Buster 800 TR – taxi wodne, które może stanowić nie lada atrakcję dla pensjonatów, przystani czy też ośrodków turystycznych znajdujących się bezpośrednio nad wodą.

Ta nietypowa konstrukcja w stylistyce retro posiada bardzo nowoczesne wyposażenie, natomiast wnętrze jest w 100 % dopasowywane do potrzeb przyszłego armatora. Zapraszamy do testowania jednostek na wodzie w naszym porcie Pod Omegą w Iławie. Nasz jacht  Omega Buster 800 M został okrzyknięty przez magazyn "Żagle" Jachtem Roku 2012 a w 2013 nagrodzony został nagrodą Najlepszy Produkt Warmii i Mazur. Te prestiżowe nagordy są gwarancją jakości i bezpieczeństwa.

  

Na dole strony przedstwiamy trzy wersje Rodzinnych Jachtów Motorowych Omega Buster 800 możliwości wyposażnia i zabudowy wnętrza. Kompleksowych informacji oraz kalkulację dostosowaną do Państwa potrzeb przygotujemy po krótkiej rozmowie i zapoznaniu się z wymaganiami przyszłego Armatora. 

Jachty Motorowe

Omega Buster 800 M

Omega Buster 800 M

  zadzwoń podpytaj 603684434,  podomega@podomega.pl   OMEGA BUSTER 800...

Więcej
Omega Buster 800 K

Omega Buster 800 K

Oferta zabudowy jachtu nowego Omega Buster...

Więcej
Taksi Omega Buster 800 TR

Taksi Omega Buster 800 TR

   Oferta zabudowy Taksi Wodengo Omega Buster...

Więcej